„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DARBELIAI. Siuvinėtas Advento kalendorius.
2009 12 08

th_pakabinti

Kruopščiai išsiuvinėtą Advento kalendorių konkursui atsiuntė mama Ingrida. Nuotraukytės nedidukės, bet nuostabus kalendorius matosi.

Mamos Ingridos pasakojimas: „Kol sūnus buvo mažytis ir jam nerūpėjo saldainių skonis, dukrai pirkdavau kiek pabodusius kiekviename prekybos centre stovinčius  šokoladinius Advento kalendorius. Bet vis norėdavosi kažko savo rankomis sukurto, nors visai nesu sutvera rankdarbiams. 🙂

Praėjusiais metais apsigynusi disertaciją, staiga suvokiau, kad aš turiu tiiiiieeek daug laisvo laiko 😀 😀 😀  ir karštligiškai užsiemiau dviem darbais- knygą po knygos ėmiau skaityti grožinę literatūrą ( kas paskutinius dvejus metus buvo tapę prabanga dėl aukščiau minėtos priežasties) ir … atradau siuvinėjimo džiaugsmą! 🙂 kadangi jau buvo spalis, galvoje iškarto sukirbejo mintis, kad vienas pirmųjų darbų turėtų būti nuosavas Advento kalendorius.
Įsigijau siuvinėjimui skirto audinio, blizgančių žalių ir  raudonų siūlų ( juk Kalėdos 🙂 ) ir kibau į darbus. Pasirodė, kad nėra toks greitas užsiemimas kaip maniau iš pradžių, nes siūlai kabinosi už pakankamai kieto audinio ir brizgo, na, bet laiko buvo pakankamai tai stūmiausi į priekį kol buvo pabaigti visi maišeliai
th_maiseliai
tada į juos buvo prikišta sintepono, surišti spalvotomis juostelemis ir sukabinti ant eglės šakos palubėje
th_pakabinti1
Antri metai mūsų šeimoje  atėjus Adventui nebereikia vaikų žadinti – jie patys kas rytą šoka iš lovu ir trepsi po šaka, kol aš nukabinu maišelį, kuriame jie randa  nykštukų dovanelę kiekvienam- saldainių, šokoladuką, pieštuką, ar kokia kitą smulkmeną.
Nukabinus maišelį, jis dedamas  į didelį maišą, kad pasibaigus šiam laikui vėl metams atgultų iki kito Advento.
Kitiems metams jau suplanavau pasidaryti dar vieną kalendorių, kur bus dedamos užduotėlės vaikams.”