„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DARBELIAI. Širdelė
2009 02 04

20090202-44

Kadangi jau greit Šv. Valentino diena, o mano darbininkėliai pagaliau sveiksta, tai nutarėm pasidaryti širdelių. Kaip jas pasidaryti  radome aprašyta 2008-jų metų vasario mėnesio žurnaliuke „Žirniukas“. Susiradome raudono popieriaus, žirkles, klijus, pagaliuką ir sėdome darbuotis.

Pirmiausiai reikėjo iškirpti 8-nias panašaus pločio juosteles

20090202-14

Tas juosteles suporuoti po dvi. Tada dvi palikti ilgiausiai, dvi trumpesnes, dvi dar trumpesnes ir ketvirtos poros dvejetukas-pačios trumpiausios. Tada padalinti tas juosteles į dvi dalis, kad kiekvienoje „krūvelėje“ būtų visų keturių ilgių juostelė. Sudėti juosteles didėjimo(mažėjimo) tvarka, suklijuoti jų galus ir vienoje, ir kitoje pusėje. Gaunasi du „mėnuliukai”(apačioje esančioje nuotraukoje „mėnuliukai” guli ant stalo, o žurnale matosi darbelio aprašymas)

20090202-21

Tada imame kokį nors pagaliuką, krapštuką ar siūlą, dedame jį tarp abiejų širdelės puselių ir suklijuojame. Apatinį puselių kampą klijuojame taip, kad jis smaigaliu būtų į išorę, o viršutinę dalį klijuojame taip, kad smaigalys „žiūrėtų“ į širdelės vidų

20090202-28

Čia po kojom atšliaužė žiūrovas ir sirgalius pagrindinis, tai darbininkėlis nebegalėjo susikaupti ir padarėm vos dvi širdeles, o planavom padaryti mažiausiai dešimt. Tiesa, kitą širdelę bandėme daryti be pagaliuko ar siūlo, bet  ji gavosi  tokia „skysta“, išsikraipė. Vadinasi tas pagaliukas ar siūlas- tvirtumui.