„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DARBELIAI. Piratų žiūronai.
2009 02 08

1Rašo mama Jurga su darbininkėliu Gustu:

Vakar pas mus vyko super duper žiūronų darymas.Kuris užtruko daugų daugiausiai pusvalandžiuką.Nuo ko viskas prasidejo? Ogi turim tokią knygelę šiek tiek vyresniems vaikams-  “Activity book”. Parašyta panašiu principu, kaip Austėjos knygelės. Na, ir Gustas pagriebęs ją “skaitinėjo”, kol…užkliuvo ties piratiškais žiūronais [tiesa,jie pas mus neprilygsta ten pagamintiems,bet Gustui tai oooggoogooo,koks mėgiamas ir visur kartu nešiojamas ‘žaislas’.]

Ko mums reikėjo?

* dviejų nuo baigto tualetinio popieriaus ruloniukų;
* klijų;
* spalvoto popieriaus(Gustas išsirinko mėlynos spalvos,nes kitos spalvos-  ‘pupytiskos’-nežinau,kodėl taip nusprendė);
* gumutės(mes neradom tvirtos,tai pagriebėm nuo gimtadieninės kepurytės tą tokią gana nestiprią gumelytę,kuria vėliau sutvirtinom tvirtesne izoliacija);
* permatomo celofaniuko stiklam (knygoje parodytas geltonos spalvos,bet mes neradom);
* vieno batų raištelio;
* izoliacijos;
* žirklucių.

1. Sunkiausias etapas,kuriame reikejo priklijuoti permatoma plevele su izoliacija.Cia daugiausiai reikejo mamos pagalbos,nes izoliacija labai neklause ir vis nelipdavo ten,kur reikia. Arba suklijuodavo ne tai, ka reikia.

22sss
2. Kai ‘stiklai’jau buvo vietoj griebem klijus ir istepliojom klijais tuteles nuo “galvos iki koju”.

333ss
3. Istepliotas klijais tuteles is leto susukom i spalvota popieriu,kuri sukom, tiesa, irgi nelabai idealiai,bet mums svarbu buvo pats procesas (o tai buvo vienas idomesniu procesu,nes kai tuteles pasidare melynos, Gustas sokinejo is dziaugsmo ir jau buvo pasiruoses baigti darba). Su zirklutem kirpt, tiesa,mums irgi nelabai lengvas procesas.Pradejus kirpt vienoj vietoj,ipusejus buvo sugalvojama kirpti visai kitur.

4ss
4. Kai ziuronai jau buvo “ziuroniski”, ieskojom gumutes,rade gana netvirta gumute(kad stipriau laikytu ja veliau apsukom tvirta izoliacija) apsukom abi tuteles,ir jau Gustas vel buvo pasiruoses begt pirataut.

5ssss
5. Taciau ziuronams dar reikejo virvelės ant kaklo.Man isdurus skylutes sonuose Gustas perkisinejo virveles, liko tik uztvirtinti.

666sss
6. Ziuronus buvom numate dar papuosti piratiskais zenklais,bet mano pirato jau nebuvo nei kvapo…

7sss

Tai tiek to musu proceso. 🙂