„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DARBELIAI. Pilnas krepšelis…bučinių!
2009 05 10

p1080753

Trečiadienį buvo Vilhelmo dailės būrelis, per kurį darė dovanėles Mamai. (Morta nėjo, nes dar sirguliavo). Gavau nuostabaus grožio ir mielumo dovaną: Vilhelmo nešamą krepšelį su bučkiais!

Jeigu norite pasidaryti tokį krepšelį, Jums reikės:

– balto kartono lapų

– flomasterių

– segtuvo

– raudono kartono lapo (nebūtinai)

– žirklių

– laikraščio (nebūtinai)

Visų pirma, ant kartono nusibrėžkite krepšelio iškarpą. Ji gali būti ŠTAI TOKIA (tik be „rankenų”). Iškirpkite. Tegul vaikas apipiešia. Vilhelmo mokytoja ėjo paprastesniu keliu ir nepaliko kraštelių suklijavimui – ji tiesiog krepšelio kraštus vaikams susegė segtuvu.

p1080767

Ant kito kartono lapo vaikas nupiešė save (iki pusės) ir dvi rankas, apsikabinančias krepšelį. Visa tai nuspalvojo (man buvo juokinga, kad Vilhelmas savo veiduką nuspalvino žaliai…kaip Šrekas:)) Iškirpo kūną. Iškirpo rankas. Kūną segtuvu prisegė prie krepšelio, o rankas – prie kūno.

p1080768

Tada reikėjo sugalvoti, ką Vilhelmas dės mamai į krepšelį. Sugalvojo, kad bučkių. O kaip atrodo bučkiai??? Kaip širdelės!!! Mokytoja ant krepšelio buvo užrašiusi „…..krepšelis”. Vilhelmas iš laikraščio iškirpo keletą raidžių, kelias užrašė ir….turime užrašą: „BUTŠKIS KREPŠELIS” 😀

p1080756

Iš raudono kartono likusią užsiėmimo dalį (būrelis trunka dvi valandas) kirpo raudonas širdeles – bučkius – ir dėjo juos į krepšelį!

p1080757