„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DARBELIAI. Papuošalai eglutei.
2009 11 12

3092134943_06283169f2

Tikriausiai visi puošite Kalėdinę eglutę arba bent jau šaką, ar ne? Prekybos centruose šiais laikais žaisliukų yra visokių visokiausių, tačiau mūsų Kalėdinių žaisliukų dėžėje yra ir brangių žaisliukų: pavyzdžiui, mano mamos dovanotų per pirmąsias kiekvieno vaiko Kalėdas, pačių vaikų gaminti žaisliukai ir pan. Jie – neįkainojami, paverčiantys eglutės puošimą ne tiesiog dar vienu Kalėdiniu ritualu, bet YPATINGU ritualu: kabindami žaisliukus kalbame…kalbame…kalbame. Ir tai trunka ilgai. Nepaprastai pasakiškai mielai ilgai.

Anądien su Gabrieliumi sušnekome, kad gaila, jog nepradėjome tradicijos kasmet pasigaminti po Kalėdinį žaisliuką (ta prasme, kad kiekvienas vaikas pagamintų) ir juos išsaugoti.  Būtų smagu tokią tradiciją pradėti šiemet – juk niekada nėra vėlu, ar ne?

O idėjas galima pradėti „žvejoti” nors ir šiame puslapyje, kuriame yra ir visiškai paprastų darbelių, kuriems reikės tik vienspalvio burbulo bei nenusiplaunančių flomasterių ir sudėtingesnių, kurie privers ir daugiau paplušėti. Taip pat pastebėjau, kad darbeliai daug kur dubliuojasi. Pavyzdžiui, šitame puslapyje kai kurie darbeliai kartojasi iš ano puslapio, tačiau galima rasti ir nemažai naujų. Na, peržiūrėti tai tikrai nėra daug vargo! Ir dar. Darbeliai iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti sudėtingi, tačiau iš tiesų tokie nėra: kai tik geriau įsižiūrėdavau, tai suprasdavau, kad dauguma yra lengvai įveikiami vaikams!

Sėkmės! Ir, žinoma, būtų smagu, kad atsiųstumėte ir mums pasigrožėti tuo, ką darote ir kabinate ant eglutės patys!

Nuotrauka: Dot D „Ornament Tutorials”