„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DARBELIAI. Nuotaikingas Sniego Senis.
2009 12 13

3

Šiuos žavingus, svečius pasitinkančius, Sniego Senius pagamino ir konkursui atsiuntė, nuostabias juostas audžianti,  Rasma.

Rasma: „

Gal kam bus įdomu ir smagu pasipuošti buto ar namo koridorių seniu besmegeniu, kuris taip nuotaikingai sutinka įėjusi vaikutį ar sugrįžusius mamytę ir tėvelį.

Seniui besmegeniui reikės: dviejų tinklinio kamuolių (geriau „minkšti“, nes tvirčiau laikosi sudėjus vieną ant kito) ir vieno (apatinio) krepšinio kamuolio, sintepono (reikia nepersiūto sintepono, nes jis labai primena purų minkštą sniegą) ir priedų: siūlų, žirklių, sagučių, šaliko, kepurės ar pan… 

Darbo eiga: visus kamuolius „aprengiame” baltu sinteponu, medžiagą sudaigstant iš šono ir sutraukiant priešinguose galuose. Susiuvame ties liemeniu ir kaklu visus tris kamuolius į senio besmegenio visumą. Suformuojame ir prisiuvame rankutes ir nosytę, įsiuvame sagutes. Kadangi toks senis juda (nes sudarytas iš kamuolių), jį reikėtų pastatyti kampe – kur yra galimybė atsiremti. Kitus aksesuarus parenkame pagal nuotaiką. 

1

2