„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DARBELIAI. Mylimo vaikelio rankutė ir sąrašas į parduotuvę!
2009 05 10

p1080714

Šis darbelis – vienas labiausiai man patikusių darbelių, kuriuos esu gavusi iš savo vaikų. Iš tiesų jis – puiki dovana, nes ne tik asmeniška, bet ir praktiška!

Jums reikės:

– Pjaustymo lentelės (gan siauros ir nelabai ilgos – tokios, kad tilptų vaiko rankutė)

– Guašo

– Lipnių popierėlių

– Klijų (stiprių, bent jau PVA)

– Juostelės/virvelės

Šį darbelį darė Vilhelmas  tada, kai jo mėgiamiausia spalva buvo žalia.  Todėl nenuostabu, kad jo rankutės atspaudas – žalias. DĖMESIO! Lentutė turi būti nenulakuota, paprastų paprasčiausias medelis. Mes tokių keletą gavome „prisegtų” prie dešros, kai pirkome pastarąją. Neabejoju, kad Kaziuko mugėje galima tokių atrasti…ir dar atkreipkite dėmesį, kad būtų su skylute!

Taigi ištepame vaiko rankutę jo mėgiamiausia (arba to žmogaus, kuriam bus skirta dovana) spalva ir dedame atspaudą ant lentutės.

Kai dažai išdžius, ištepkite lipnių popierėlių  „kaladėlės” apačią PVA klijais ir…priklijuokite juos prie lentelės po vaiko rankos atspaudu.

Per skylutę perkiškite juostelę ir…turite praktišką dovaną mamai, tėtei, senelei! Maniškė lentelė kabo virtuvėje šalia šaldytuvo: sudarau sąrašą, ko reikia parduotuvėje, nusiplėšiu vieną lapuką (ant kurio ir būna sąrašas) ir…važiuoju į parduotuvę! Kai „kaladėlė” pasibaigia, tiesiog prilipiname naują. Be to, kiekvieną kartą, kai darote sąrašą į parduotuvę, matote ir savo mylimo vaikelio rankutę…šilta ir nuoširdi dovana!

P.S. Toks darbelis, manau, nepaprastai tinkantis darželio auklėtojoms. Kodėl? Todėl, kad ir lentelės, ir lipnūs popierėliai nėra brangūs. Be to, darbelis tikrai greitai padaromas: manau, per kelias dienas be didelio vargo galima padaryti su visais grupės vaikais. Tik vienas niuansas: apie jį reikia pagalvoti iš anksto (juk reikia ir susipirkti visa tai, ko reikės, ir kelių dienų viskam padaryti). Tačiau visvien manau, kad jis to vertas!