„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DARBELIAI. Mano rankutės…TAU.
2009 05 25

p1080712

Nors šį darbelį Vilhelmas darė jau seniai, pagalvojau, kad jis puikiai tiktų Tėtės dienai: paprastas, spalvingas, gražus, o ir galima pakreipti tam tikra linkme, kad iš tiesų darbelis būtų šventinis.

Jums reikės:

– oranžinio kartono lapo pagrindui, juodo karto lapo rankutėms apibrėžti;

– balto pieštuko

– žirklių

– klijų

pastelinių kreidelių

Ant juodo kartono lapo baltu pieštuku apibrėžkite vaiko rankeles. NEIŠKIRPKITE. Tegul vaikas piešia „vaivorykštę” (taip geriausiai supras, ko iš jo tikitės). Žinoma, gali ir šiaip delniukus apipiešti, bet iš tiesų ta „vaivorykštė” labai gražiai atrodo – gražiau, nei paprasti piešiniai. Kodėl? Paprastai vaikas kreideles spaudžia, todėl tos spalvos būna ryškios, „riebios” ir iš tiesų labai gražios. Kai baigs, iškirpkite.

Priklijuokite rankeles ant oranžinio (gerai atrodo, nes ryškus kontrastas su juoda, tačiau gali būti ir kita spalva) kartono.

Ką dar siūlyčiau padaryti, kad tai būtų įspūdingesnė dovana? Ogi iškirpkite širdelę ir priklijuokite ją tarp rankučių – taip, tarsi rankutės laikytų tą širdelę. Ant širdelės vaikas gali nupiešti save su Tėte. Arba parašyti „Tėti, aš tave myliu!” arba „Myliu tave iš visos širdies” ir panašiai.

Tokį paveikslėlį – jeigu jam skirtumėte daugiau laiko ir iš tiesų nuoširdžiai su vaiku padirbėtumėte – galima net įrėminti!