„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DARBELIAI. Lietuvos gimtadieniui.
2011 02 16

 

Konkursui darbelį-širdelę atsiuntė Matas.

Su Matu siunčiame darbelį:

JUMS PRIREIKS: *raudono kartono *lipnios juostelės *klijų arba dvipusės lipnios juostelės *flomasterių 3 spalvu: geltona, žalia, raudona *pieštuko arba pagaliuko (pieštukas patogiau)

DARBO EIGA:

Išpiešiame ant raudono kartono širdelę (reikės 2 vienodų širdelių). Mes padarėme vieną raudoną, kitą baltą ir ant tos baltos išpiešiame vėliavą. Nuspalviname su flomasteriais arba dažais. (Rekomenduočiau daryti dvi raudonas širdes ir ant vienos iš jų priklijuoti tokią vėliavą, kurią mes nupiešiame). Priklijuojame prie vienos širdelės iš blogosios pusės pieštuką lipnia juostele, prilipinam dvipusią lipnią juostelę ir sulipinam tarpusavyje širdeles. Visas įdomumas tame, kad šią širdelę reikia sukti tarp delniukų ir tada abi širdelės susilieja į vieną ir matome vėliavą ir raudoną širdelę. Kitaip vadinamą optinę apgaulę 🙂 širdelė ir vėliava greičiau keičiasi nei gali pamatyti mūsų akis, todėl abu vaizdai mūsų akytėje sujungiami į vieną 🙂 (taip kaip matome filmą 🙂 )

 

Galima pasigaminti dar vieną tokią pačią optinę apgaulę: reikalingi 2 kartoniai kvadratai, ant vieno iš jų nupiešiamos grotos, ant kito žvėrelis (pvz krokodilas) ir taip suklijuojami su piestuku. Juo sukant atrodo, kad krokodilas narve 🙂