„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DARBELIAI. Kūdikėlis.
2009 03 03

p1060824Šį darbelį su vaiku galima pagaminti bet kada: kai laukiate šeimos pagausėjimo, kai kalbate apie šeimą, kai kalbate apie žmogaus raidą  (kūdikis, vaikas, paauglys, suaugęs, senelis…). Konkrečiai mūsų atveju čia – kūdikėlis Jėzus. Beje, tai gali būti ir atvirlaiškis (pavyzdžiui, sveikinimas susilaukus kūdikėlio), tik tada reiktų ne „kilputės” darbelio viršuje, o didesnio kartono lapo, kurį iš anksto perlenktumėte per pusę. Jums reikės:

– kartono lapo

– medžiaginių skiautelių

– kūdikio iškarpos

– popieriaus (geriausiai krepinio ar pan.) skiautelių

-klijų

– žirklučių

Jei darysite atvirlaiškį, perlenkite kartono lapą per pusę. Jei darysite paveiksliuką, imkitte tokio dydžio kartono lapą, kokio paveiksliuko norėsite. Per lapo vidurį nupieškite ovalą. Iškirpkite jį (mažesniam vaikui teks padėti arba tiesiog pasiruošti iš anksto jau iškirptą lapą).

Iš „blogosios pusės” priklijuokite tokio pat dydžio popieriaus lapą, kuris uždengtų „skylę”.

Ten, kur anksčiau žiojėjo skylė, o dabar – popieriaus lapas, priklijuokite spalvoto krepinio popieriaus skiaučių. Mes naudojome tuos plonyčius popieriukus, kurie kartais yra naudojami dovanoms pakuoti (Praktinis patarimas – niekada jų neišmeskite!). Apklijuokite visą erdvę. Mes klijavome geltoną popierių – šieną ėdžiose:)

Ant „šieno” guldome kūdikį. Kūdikio paveikslėlį imame iš kokios nors spalvinimo knygelės arba susirandame internete. Galima imti TOKĮ arba TOKĮ.

Kūdikėlį „užklojame” apklijuodami jį nedidelėmis medžiagos skiautėmis. Kad gražiau atrodytų, galima jas sukarpyti forminėmis žirklutėmis (mūsų atveju – zigzaginėmis:)). Viskas turi išdžiūti. Kai išdžiūva, iš juostelės padarote „kilputę” ir darbelį galima kabinti.