„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DARBELIAI. Eglutė.
2009 03 03

p1060826

Dar vienas darbelis, su kuriuo šiemet jau atsisveikiname, todėl keliauja nuo realios sienos į virtualų tinklalapį:) Darbelis – paprastutis, tačiau man tokie – bene mėgiamiausi. Žinoma, labai smagu užsibrėžti ir atlikti didelį projektą, tačiau…tokiems projektams dažniausiai reikia, kad vaiko ir suaugusiojo santykis būtų 1:1…arba bent jau vaikai panašaus amžiaus. Kadangi mūsų namuose tokio santykio jau labai seniai nebėra, tai populiariausi darbeliai – tie, kuriuos galima atlikti greitai ir reikia mažiausiai suaugusiojo pagalbos:)Jums reikės:

– spalvoto popieriaus (man gražiausia, kai raudonas fonas ir žalia eglutė).

– spalvoto krepinio popieriaus

– žirklučių

– PVA klijų

Ant žalio kartono lapo nusipieškite eglutę. Ją iškirpkite ir priklijuokite ant raudono kartono lapo. O tada…tada  prasideda smagumai, nes plėšome krepinį popierių, sukame jį į rutuliukus – eglutės „burbulus” – mirkome juos į PVA klijus (prieš tai galima jų įsipilti į vienkartinę lėkštutę, vaikui bus patogu mirkyti) ir…klijuojame ant eglutės!

Vėliau galima dar dekoracijų nupiešti, o po eglute – ir dovanėlę. Žodžiu, kaip tik norite. Prisimenu, kad vienais metais Augustas iš žurnalų kirpo dovanų nuotraukas ir jas klijavo po eglute.