„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DARBELIAI. Atvirukas su boružėlėmis.
2010 07 28

Ilgąjį šventinį liepos pradžios savaitgalį Leonardas praleido sodyboje, o nuo kaitrios saulytės slėpėsi kambaryje ir darbavosi.

Mama Dalia pasakoja:

„Šį kartą noriu pristatyti vasarišką darbelį.

Stebėdamas aplinką vaikas savo prisiminimus perkelia į popieriaus lapą.
Šventines dienas praleidome sodyboje. Dūkome lauke, maudėmės tvenkinyje, supomės supynėse, o kai saulė pernelyg stipriai ,,užkepindavo” slėpdavomės kambaryje ir lavindavome rankas. Taigi pristatau…..plėšytinės aplikacijos darbą ,,Atvirukas vasarai ir boružėlėms”.
 
Priemonės: spalvotas popierius, klijai, žirklutės (suapvalinti boružėlių kampučiams).
Darbo eiga: pasirenkamas vienos spalvos popieriaus lapas pagrindui, aplikacijai daryti galima naudoti popieriaus likučius, gėlytės žiedai plėšomi lėtai sukant popieriaus gabalėlį, žemei ir lapeliams padaryti naudojame tokią popieriaus skiautelę, kokią pavyksta atplėšti vaikui, boružėlėms padaryti  – naudojame kvadrato formos raudonos spalvos popierių. Jį lenkiame pusiau, po to – skersai ir tada įstrižai. Gauname trikampį. Iš pradžių nukerpame jo viršūnėlę, paskui apačioje ilgojoje dalyje – lankelį. Paskutinį lankstinį išskleidžiame ir taip padedame trikampį, kad abi sulenktos pusės būtų viršuje. Tokiom boružėlėm pripiešiame galvytes, kojytes, taškučius. 
 
Gero vasaros prisiminimo.