„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

DARBELIAI. Ar turite Kalėdines kojines?
2009 11 12

329312191_e0aa909638

Na, žinote, tokias, kurios animaciniuose filmukuose yra per Kalėdas kabinamos ant židinio atbrailos, o nykštukai prikemša jas saldainių ir įvairių mielų niekučių?

Kai 11 klasėje gyvenau JAV, toje šeimoje mama dekupavo (nors vos ne iki šių metų nežinojau, kad tai, ką ji darydavo, būtent taip vadinosi 😀 ) , scrapbook’ino (cha, ir aš pasidariau vieną scrapook albumą – savo tų metų JAV. Reikės paprašyti, kad sesė nufotografuotų ir atsiųstų nuotraukų – galėsiu pasirodyti, kokių dalykų esu tolimoje praeityje prigaminusi :D) ir pan. Tai – prieš Kalėdas – ir aš iš veltinio pasiuvau kojinę, kurią po to – jau Lietuvoje – daug metų, kol gyvenau tėvų namuose, kabindavome ant židinio. Žinoma, reikėjo ir sesei, tai mama kažką buvo sugalvojusi 😀

Radau nuostabų idėjų kojinėms puslapiuką. Jeigu turite savo kojinę – pasidalinkite nuotrauka, papasakokite, kaip ją siuvote (nes man tos iš paveikslėlių tai tokios tobulos, bet negyvos…). Gal ir aš su savo ketveriuke kokį vakarą sėsiu ir pasigaminsim tokias Kalėdines kojines…būtinai pasirodytumėme ir papasakotumėme, kaip jas kūrėme!

Nuotrauka: KF-in-Georgia „Finished Stocking”