„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visos akimirkos

Bendruomenė apie „Vaikystės Sodą”
2018 09 10
Vedame savo vaikus į „Vaikystės sodą” jau daugiau kaip treji metai.  Pasirinkome šią ugdymo įstaigą, nes patiko jos deklaruojami ugdymo metodai ir vertybės. Per tą laiką, kai mūsų vaikai čia lankosi, taikrai buvo visokių nesusipratimų, ginčų, diskutuotinų situacijų, tačiau beveik visada klausimai buvo sprendžiami operatyviai ir logiškai, nesiremiant emocijomis ir nesisvaidant kaltinimais. Mūsų vaikai „Vaikystės sodu” patenkinti, o mes džiaugiamės, kad galime palikti juos saugioje ir tobulėjimą skatinančioje aplinkoje. Dėkojame visoms nuostabioms „Vaikystės sodo” mokytojoms!
Liucijos ir Benedikto tėtis, Tado Ivanausko Sodelis
Kazio Ūdros Sodelis mūsų gyvenime atsirado po šiokių tokių klajonių Lietuvoje ir svetur. Ir tai yra vienas šviesiausių, pozityviausių, moderniausių mus pasitikusių dalykų Panevėžyje! Esame labai patenkinti kontekstiniu ugdymu, išvykomis, požiūriu į laiką lauke, bei, žinoma, požiūriu į augantį Žmogų. Vaikas čia jaučiasi matomas, girdimas, gerbiamas, jaučiamas ir laukiamas visų čia dirbančių nerealiųjų Mokytojų!:)
Rapolo mama, Kazio Ūdros Sodelis
„Vaikystės Sode” vaikai ne tiesiog prižiūrimi, o visapusiškai ugdomi, vertinant ir gerbiant jų sugebėjimus, atsižvelgiant į raidą. Būtent dėl to leidome savo vienerių metų sūnų į „Vaikystės Sodą”, tai vertiname ir po pusantrų čia praleistų metų.
„Vaikystės Sode” dirbančios mokytojos – ir nuoseklios profesionalės, ir šiltos bei įdomios asmenybės. Tiek mokytojos, tiek administracija palaiko ryšį su tėvais, o tai leidžia kartu kurti visapusiškai vaikams palankią aplinką.
Mama, Laisvės Sodelis
Mūsų dukra Morta pradėjo lankyti J.Basanavičiaus Sodelį būdama vienerių. Dabar jai jau dveji su puse. Ankstyva socializacija ir disciplinuota VS kontekstinio ugdymo sistema suformavo ir vis dar formuoja įgūdžius, kurie kasdieniame gyvenime leidžia mums mėgautis sklandžiu bendravimu su dukra, didžiuojantis jos elgesiu tiek namuose, tiek ir viešumoje.
„Vaikystės Sodas” unikalus tuo, jog tėvams taip pat rekomenduojamos kryptys, kaip turime bendrauti su savo mažaisiais suaugusiais namuose: kaip formuoti sakinius, kaip ugdyti tik besiformuojantį charakterį, emocijas, įgūdžius. Taikydami vieningą sistemą Sodelyje ir namuose mes padedame savo dukrai nuosekliau pažinti pasaulį darnioje aplinkoje, kuriame stiprų tarpusavio ryšį.
Nors Lietuvoje socialinės normos vis dar priešinasi ankstyvam vaiko ugdymui darželyje, bet matydami savo dukros Mortos pavyzdį su vyru esame tikri, jog leisti ją į VS, kokybiško ugdymo įstaigą, nuo vienerių metų buvo geriausias mūsų gyvenimo sprendimas, paneigiantis visus aplink šią normą susiformavusius mitus.
Profesionalūs pedagogai užtikrino sklandžią adaptaciją, o vaiko noras kasdien eiti į darželį tik patvirtina, jog jai įdomu ir gera Sodelio aplinkoje.
Kiekvieną dieną jaučiamės dėkingi rūpestingam personalui, kuris tiki tuo, ką daro ir su didele meile pilnavertiškai leidžia laiką su mūsų Morta ir jos draugais.”
Mortos mama, J.Basanavičiaus Sodelis
Laisvės „Vaikystės Sodas” man, kaip mamai, visų pirma yra žmogiškumo Mokykla mano mažajam sūneliui. Svarbiausi dalykai mūsų šeimoje nėra IQ, bet emocinis intelektas, vaiko sugebėjimas pamatyti ir išgirsti kitą, empatiškumas ir pan. Visa tai mes radome Laisvės „Vaikystės Sode”. Vaiko, kaip asmenybės, pamatai formuojasi iki 5-erių, todėl labai svarbu, kokioje ugdymo įstaigoje jis leidžia laiką ir kaip formuojasi jo pasaulis. Mokytojos, kurios ugdo vaikus, čia atiduoda širdį, o vaikas, grįžęs namo kalba apie mokytoją kaip apie „geriausią ir mylimiausią pasaulyje”. Ko daugiau gali trošti tėvai ir vaiko širdis? Ačiū Mokytojai Kamilei!
Adomuko mama, Laisvės Sodelis