„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Balandžio pirmosios pokštai.
2010 04 02

Augustas sako, kad jam labai patinka balandžio 1oji, nes galima meluoti ir nepakliūti į bėdą! Vakar kaip tik ir buvo ta diena, kai buvo galima pokštauti, ir niekas negalėjo už tai ant jūsų pykti. Gabrielius keletą kartų apgavo vaikus, ir jie valėsi ir dažus nuo veido, ir bėgo žiūrėti, kuo ten išsitepę 🙂 Kokių įdomesnių pokštų dar galima sugalvoti šią dieną?

– Iš vakaro į pieną įpilkite maistinių dažų. Ir pusryčiams pasiūlykite vaikui pienelio 🙂 Pamatysite, kaip išsiplės vaiko akys, kai įpilsite mėlyną arba raudoną pieną 🙂

– Vietoj įprastinio kepto kiaušinio su duona patiekite putpelės kiaušinį ir mažą duonos riekelę (galima tokių nusipirkti!). Paklauskite, kodėl „susitraukė” pusryčiai?

– Nežinau, kaip jūs, bet mes turime daugybę „netikrų” vorų, vabalų ir kt. „gėrybių” iš tų laikų, kai VIlhelmas labai mėgo mažus gyvunėlius. Tai štai tokį „gražuolį” įdėkite į košę tam vaikui, kuriam tai bus „smagiausias” siurprizas (taip ir įsivaizduoju Augustą žiaugčiojantį :D)

– Patiekite žalią kiaušinienę (kepant tiesiog įmaišykite norimos spalvos maistinių dažų. Atrodo…veu!)

– Jeigu rūbus laikote komodoje, sukeiskite vietomis stalčius. Arba lentynas. Manau, kad tik ką atsibudusiam sutuoktiniui būtų įspūdingas balandžio pirmosios pokštas!

– Klasika: druska cukrinėje 😀

– „Kietas pienas”. Sumaišykite maišelį želatinos su dviems šaukštais vandens (kad ištirptų) ir leiskite pastovėti 5 minutes. Pašildykite stiklinę pieno. Į pieną įmaišykite želatiną. Supilkite mišinį į stiklines. Atvėsus sudėkite į šaldytuvą. Ryte patiekite „kietą” pieną vaikams prie košės 😀

– Užstatykite žadintuvą valanda anksčiau (žinoma, ne savo) 🙂

– Lipnia juosta (geriausia yra ta, kuri limpa iš abiejų pusių) priklijuokite pinigėlį judrioje vietoje ant šaligatvio netoli perėjos.

Žodžiu, yra bent viena diena, kai galima smagiai vieniems iš kitų pasijuokti! Bet lazdos geriau neperlenkti. Aš dar dabar prisimenu kaip kartą – pradinėse klasėse – pasakiau mamai, kad mano klasiokė pakliuvo į avariją… Geriau nereikėjo 😀 Blogas juokas, taip sakant… Todėl jums linkiu tik gerų juokų: ir balandžio pirmąją, ir apskritai!

Nuotrauka: „White Dove Flying” knowhimonline