„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

Alergiški savo vaikams…
2009 08 07

P1100505

Ar jums nebūna kartais tokio jausmo, kad nuo vaikų (tiksliau, tam tikro jų elgesio :D), alergija? Jeigu norėjimą kartkartėm atsidurti Marse galima priskirti prie alergijos požymių, tai man taip pasitaiko… Juokas juokais, tačiau viena moteriškė (britė), pasirodo, iš tiesų yra alergiška savo sūnui!

Joanne Mackie iš didžiosios Britanijos kūną netrukus po gimdymo išbėrė taip, kad ji nebegalėjo normaliai rūpintis savo naujagimiu sūneliu… Įsivaizduojate, kaip turėjo jaustis naujoji mamytė? Jos pačios teigimu, rankas reikėjo įsivynioti į šlapią medžiagą, kad galėtų laikyti vaiką…kuriuo – nori nenori – teko daugiau rūpintis tėveliui.

Tyrimai parodė, kad moteris serga pemphigoid gestitonis – liga, kuria retai suserga besilaukiančios arba neseniai pagimdžiusios ir, žmonių kalba, tai tiesiog reiškia, kad ji – alergiška savo sūnui!

Kokie šansai susirgti tokia liga? Ogi 1 iš 50 000. Kodėl ja susergama? Vis dar nežinoma. O ir gydymo nelabai yra…maudytis avižų nuovire, vengti šilumos…gerti vaistus nuo skausmo…

Kaip sakant, guodžia tai, kad šansai ja susirgti – nedideli, bet…susirgus mažai paguodos. Ir, žinoma, šia liga susirgusias mažai guodžia tai, kad ja suserga tik 1 iš 50 000!

Koks šios istorijos moralas? Apkabinkite savo kūdikius ir meiliai glauskite juos prie savęs, nes iš tiesų galėjimas tai daryti yra dovana!