„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

AKCIJOS LIGONIUKAMS ATOMAZGA VILNIUJE…
2008 12 14

Kadangi tą dieną, kai reikėjo eiti į Santariškes, susirgo koordinatorė Vilniuje Jurgita, apie akciją parašė Sigita:

Pradzia buvo „Rugutes” namuciuose, kur nuo 13 val. , turedamos ligoniuku sarasus, rusiavom dovaneles. Kadangi akcija is 50 dovanu isaugo turbut i 150 ir daugiau :)), o ligoniuku Santarishkese buvo tik 25 (irgi dziugu, kad ju ten tiek mazai), tai dejom ir knygas, ir pieshtukus ar plastilina, ir zaisla ar du. Įspudingi maisai buvo.

Apie 15 val. startavom i santariskes. Jau buvo atvykusi aktore Aurelija Ceredaite. Jos amunicija irgi ispudinga: visas dekoracijas vos 5iese sugebejom uznesti i 3ia auksta.

Kol ji ruosesi, apsilankem zaidimu kambaryje, palikom stalo zaidimu, knygu. Tuo metu atvyko Aurelijos uzprasytas Kaledu senelis, atvyko 2 paaugliukes is „Ryto” mokyklos.

Sukvietem ligoniukus i mini salyte ir prasidejo spektakliukas. Aurelijos spektakliukas vis tik pritaikytas vaikams: kartu zaidzia, soka, dainuoja, groja instrumentais, bet musu ligoniukai atvaziavo su laselinem, kurias reikejo pajungti i rozetes, invalidu vezimeliuose ar tiesiog…norintys atsisesti i kede su atlosu, nes sunku islaikyti pusiausvyra ir pan. Aurelijai teko apzaisti tai, trumpinti spektakli: gabaliukais, daugiau daineles, pagroti muzikos instrumentais. Pati Aurelija labai siltas zmogutis, tai viskas taip buvo tikrai grazu ir silta. Vaikai vaidino jura: bangavo melynomis skraistemis, skleide arkliuku kanopu garsus ir pan., kartojo daineliu priedainius.

Veliau buvo ijungtas kaledu senelis, kuris isdalino maisus su dovanomis. Po to Kaledu senelis su Aurelija nuskubejo i palatas – pas tuos, kurie negalejo atsikelti is lovu. I kaulu ciulpu palata ejo jau tik vienas Kaledu senelis, nes ten jau spec. apranga, spec. nupurskimas. Po to padejom aktorei susitvarkyti ir isvykome namo.

Jau iseinant kazkaip astriai nuskambejo Kaledu senelio zodziai: „ech, kad tie visi vaikai pasveiktu, juk taip gera butu. ane? nieko juk daugiau ir nereiketu”.

Truputi veliau „Rugutes” puslapyje atsiras informacija apie akcija ir nuotraukos. Duosiu zinia.

Taigi – kai tik bus nuotraukos ir daugiau informacijos – būtinai čia paskelbsiu. O dabar noriu iš visos širdies padėkoti…padėkoti aktorei Aurelijai Čeredaitei,  atsiliepusiai į mano elektroninį laišką ir padovanojusiai vaikams spektakliuką…leidyklai Tyto Alba, padovanojusiai knygų kiekvienam vaikučiui…UAB „Fermentas” darbuotojams (ir ypač viską suorganizavusiai Sigitai), paaukojusiems net 1160 litų,  kurie virto nuostabiomis dovanomis mažyliams Vilniuje ir Kalėdinėmis puošmenomis vaikučiams Kaune…Šiuolaikinės Mokyklos Centro 11 klasės paaugliams ir koordinatorei Elenai, kuri už paaukotus pinigėlius nupirko dovanų čekius…Dominicus Lituanus leidyklai, padovanojusiai knygelių ir kompaktinių plokštelių…Karoliniškių „Ryto” vidurinės mokyklos dešimtokams už gražias dovanėles ir laiškus….ir VISIEMS VISIEMS….Belgijoje ir Lietuvoje nešusiems, siuntusiems ir vežusiems savo ir kitų dovanėles man, Jurgitai ir Sigitai su pačiomis geriausiomis mintimis ir linkėjimais ligoniukams… Tik kartu galime daug…

Gerų jums švenčių!

Nuoširdžiai,

Austėja

P.S. Čia – nuoroda į vykusią akciją.