„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

8 metai
2008 10 14

Prieš aštuonerius metus mes susituokėme. Aš-tuo-ne-rius. Net nesitiki, kad prabėgo jau tiek daug laiko. O gal mažai? Tikriausiai viskas priklauso nuo to, kas apie tai kalba: vienam aštuoneri metai atrodys it viena diena, o kitam – it amžinybė. O man atrodo būtent tiek, kiek…reikia:) Šiai dienai. Beje, šiandien atradau, kad po aštuonerių metų švenčiama SKARDINĖ (arba bronzinė) vestuvių sukaktis. Reiks vienas kitam nupirkt kokią skardą kepiniams:)))

O šiaip tai aš nesu viena tų žmonių, kurie prisimena sukaktis… Liepos mėnesį prisiminėme (vieną gražų vakarą važiuodami mašinoje), kad pamiršome prisiminti 9 metų pažinties sukaktį, kuri buvo birželio 13:), buvo, kad ir vestuvių sukaktį prisiminėme po kelių savaičių:) Gerai, kad abu labu tokie, o tai kuris nors galėtų labai įsižeisti…

Šiandien miegojom su Gertrūda iki…beveik vidurdienio. Negalėjau patikėti. TIesa, atsibudau išleisti Augusto į mokyklą (Morta serga, o Vilhelmas sirguliuoja, tai liko namuose. Jie atsibudo kartu su Augustu, tai aš mažiesiems atlikau procedūras, sužiūrėjau, kad gerai apsirengtų ir nevaikščiotų pusplikiai, pasirūpinau jų pusryčiais), bet viską padariau tarsi auto-pilotu ir grįžau į lovą…Gabrielius buvo grįžęs penktą ryto (juk rinkimai, tai dirbo išsijuosęs…), tai jis tik pramerkė akis it zombis ir vėl „užlūžo”. O aš net nepajutau kaip jis išėjo vėl į darbą. Žodžiu, ryte prasilenkėme. Atsikėlus išgirdau vaikų balsus, tai paprašiau, kad netriukšmautų, nes miega tėtė:) VIlhelmas pasakė, kad tėtė JAU SENIAI darbe. Nusileidau pažiūrėti kelinta valanda ir išvirtau iš klumpių pamačius, kad jau…beveik vidurdienis.

Na, ir užsisukau reikaluose, nes juk du ligoniukai reikalavo dėmesio: nosytę „valėm” Physiodose „vandenuku”, gėrėm arbatas nuo kosulio ir Sinupret’ą. Ir, žinoma, reikėjo susitvarkyti namus…taip besitvarkant reikėjo pažymėti datą kalendoriuje. Pažymėjau. Ir…grįžau atgal prie kalendoriaus. O-pa-pa! Juk šiandien – spalio 13! Pačiupusi telefoną pamačiau, kad skambinta Gabrieliaus. Parašiau žinutę – pasirodo, jis man skambino anksčiau, nes irgi prisiminė, kad šiandien spalio 13:) O susituokėme mes penktadienį:) Štai ir įdomus skaitinys apie penktadienį, 13 mėnesio dieną. Spalio 13 – ir Margaret Thatcher (1925) gimtadienis, ir diena, kai buvo suimti tamplierių ordino nariai (1307). Žodžiu, gera diena ir nėr čia ko:)

Tik tiek, kad labai daug galvoti apie sukaktį šiandien neteko: aš buvau „užsisukusi” su ligoniukais, o Gabrielius – su rinkimais:) Susitikome prieš devintą valandą vakaro…vaikai jau buvo sukirtę sukakties proga pudingą su šokoladu:))) Sutarėme, kad atšvęsime ir mes:) Kitą dieną 🙂 Kai rinkimai ir ligos jau bus praėję:)

Bet esmė yra ne tai, ar prisiminei ir ar atšventei. Esmė tai, kaip jautiesi. O jei jautiesi gerai, tai mat juos šunes tuos metus. Kiek yra, tiek gerai:)

P.S. Dar pagalvojau, kad spalio 13 – nuostabi Bobų vasaros diena. Beveik kasmet būna nepaprastai spalvinga ir saulėta diena. Kaip užsakyta. Ir šiandien buvo tiesiog pasakiškai gražu: įvairiaspalviai lapai (dėmesį į juos šiandien atkreipė Vilhelmas – vis prašė, kad leisčiau į lauką rinkti SPALVOTŲ lapų), skaisti saulė…tik temperatūra nelietuviška: +19. Per mūsų vestuves irgi švietė saulė, bet jau tokia, na, su šaltuku:) Ir vis dėlto galvoju, kad aštuoneri metai jau visai neblogai. Iš tiesų.

P.P.S. Nuotraukoje mano mociutes tevai Sibire: promociute Petronele ir prosenelis Jonas.