„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

1oji Advento kalendoriaus užduotėlė.
2009 12 02

vainiks5

Štai ir prabėgo gruodžio pirmoji. Ar visi jau atlikote tos dienos užduotis? Mūsų pirmoji užduotis buvo padaryti Kalėdų vainiką. Tiesa, vaikai nustebo, kad šiemet nauja tvarka: skanumynas tik po to, kai darbelis jau atliktas 😀

Mat jie atidundėjo visi laiptais žemyn, atidarė pirmą stalčiuką, rado užduotį ir jau norėjo čiupti saldainiukus, kai pasakiau, kad pirma užduotis, o tik po to – saldainiai.

Mortą vos spėjau pasiimti iš darželio – jau klausė, kada darysim vainiką. Kadangi man antradieniais prancūzų kalbos kursai, tai vainiką vaikai darė su tėte: buvome nusipirkę veltinio dekoracijų, blizgančių klijų ir šiaip turėjom visokių „likučių”, kuriuos vaikai klijavo ant dekoracijų.

Antroji užduoties dalis buvo rasti vietą, kur galėtumėme gražiai vainiką pakabinti (kaip jau minėjau, ant lauko durų nepavyktų, nes labai daug čia lyja). Ir čia žiūrėjom, ir ten žiūrėjom kol nusprendėm šiuo šventiniu laikotarpiu nukabinti tėtės G.Klimto piešinį „Bučinys” ir pakabinti vainiką į jo vietą: kai tik užlipi laiptais į mūsų gyvenamąją erdvę! (Gaila, kad nuotraukoje nesimato rudų (briedžių) ir žalių (eglučių) dekoracijų).

Kadangi Gertrūdėlė vainiko nepuošė, norėjosi sugalvoti, koks galėtų būti jos įnašas…hmmm…Valio! Prikabinome jai pirmojo gimtadienio proga Jonės nuveltą mergaičiukę ir draugės Emilijos mamos Dianos nertą meškutį… Gražumėlis!

Vainiks

Vainiks1

Vainiks3

Vainiks2

Vainiks4

Diena5

Diena4

O KĄ PIRMĄJĄ DIENĄ DARĖTE JŪS?