„Vaikystės sodas“

Pagalbos
vaikui centras

„Vaikystės sodas“
Kontaktai
„Vaikystės sodas“

Visi įrašai

10-oji Advento Kalendoriaus užduotis.
2009 12 11

pastas1

Kadangi ketvirtadienis mums – labai sunki diena, tai dienos užduotėlė buvo lengva: reikėjo nuvažiuoti į paštą iš išsiųsti laiškus visiems probočiams. Pašte (po visų mokslų ir būrelių) atsidūrėme 19.30. Pasisekė, nes paštas dirba iki 19.45.

Tiesa, dar užtrukome kol laiškus sutvarkėme, nes ant kiekvieno vaiko darbelio užklijavome po nuotrauką to vaiko, kuris rašė laiškelį (čia mokyklose ir darželiuose padaro po rinkinuką, kurį galima nusipirkti). Taip pat atrinkome dar po keletą piešinių (Vilhelmas norėjo nusiųsti savo Kalėdų Senelio piešinius) ir po vieną didelę vaikų nuotrauką.

Viską sudėjome į didelius vokus, kad piešinių nereikėtų lankstyti.

Taigi – kiekvienas nešinas dideliu voku – vaikai pasakė pašto darbuotojai, kad nori išsiųsti laiškus proseneliams. Pašto darbuotoja buvo labai miela, ir ji net kolegėms atsisukusi sakė, kad va, vaikai seneliams didelius Kalėdinius laiškus siunčia, kokie šaunuoliai 😀 Tai jos abi pasirausė ir davė berniukams po reklaminį kamuolį, o Morta – reklaminį minkštą triušiuką. Ir dar po užrašų knygelę. Žodžiu, vaikai išėjo iš pašto nešini dovanomis 😀

Morta niekaip nesuprato, KODĖL ir KAIP įmetus į dėžę (žinoma, vaikai laiškus įmetė patys) laiškas nukeliaus pas promočiutes ir prosenelius. Augustas labai gražiai jai paaiškino, kaip viskas vyksta. Žodžiu, buvo ne tik smagi, bet ir lavinanti užduotėlė!

pastas2

pastas3