"Vaikystės Sodo" pedagogai ir vaikai - edukacinių žaidimų ekspertai!

Parašyta 2015 Gruodžio 3 d.

„Vaikystės Sodas“ džiaugiasi bendradarbiavimu su savo ilgalaikiais draugais - lavinančių žaislų ir žaidimų svetainės Edukaciniai.lt įkūrėjais! Prieš daugiau nei penkerius metus įsigijome pirmuosius emocinį intelektą lavinančius Kimochi žaislų rinkinius, kurie dabar yra visose „Vaikystės Sodo“ klasėse.

Per praėjusios mokslo metus pedagogai išbandė nemažai naujų edukacinių žaislų ir žaidimų - lavinančių emocinį intelektą, kūrybingumą, kritinį mąstymą, bendradarbiavimo įgūdžius ir atkaklumą. Išbandytus žaislus pedagogai aprašė ir pasidalino informacija Edukaciniai.lt tinklalapyje, o gautas edukacines priemones klasėse sėkmingai naudoja iki šiol.

Galime drąsiai didžiuotis, kad edukacinių žaislų tinklalapyje www.edukaciniai.lt atsidūrę mūsų pedagogų rašyti atsiliepimai bus naudingi tėvams ir visiems, ieškantiems žinių, o „Vaikystės Sodo“ vaikai ir pedagogai tapo tikrais edukacinių žaislų ir žaidimų ekspertais!

NAUJAS SODELIS PAČIAME VILNIAUS CENTRE: Gedimino Sodelis, Gedimino pr. 34! Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės tel. +37069987949 arba el. paštu info@vaikystes-sodas.lt  Kviečiame apsilankyti!

Kovo 4 d. prasidėjo šeštadieninė mokyklėlė "MAŽASIS MOKSLININKAS" 3-6 m. vaikams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Kėdainiuose, Tauragėje ir Alytuje! DAR GALITE REGISTRUOTIS!