Baigiame projektą "AUGAME KARTU: tėvystės įgūdžių seminarai"

Parašyta 2016 Gruodžio 28 d.

Baigiantis 2016-iesiems metams, džiaugiamės sėkmingai užbaigę projektą "AUGAME KARTU: tėvystės įgūdžių seminarai"! Trijuose meno terapijos užsiėmimuose sudalyvavo daugiau nei 30 vaikų! 7-11 metų vaikai mokėsi geriau pažinti ir išreikšti save per įvairias menines technikas, mokėsi atsipalaiduoti ir sutelkti dėmesį į procesą, o ne rezultatą.

Dešimtyje tėvams skirtų tėvystės įgūdžių lavinimo seminarų sudalyvavo daugiau nei 100 tėvelių. Tėveliai susipažino su pozityviais auklėjimo metodais, aptarinėjo realias situacijas, su kuriomis tenka susidurti, ir kartu ieškojo geriausio sprendimo kiekvienoje jų.

“Vaikystės Institutas” dėkoja “Žiburio” labdaros fondui ir Vilniaus miesto savivaldybei už bendradarbiavimą, įgyvendinant šį projektą!

 

ŠVENTINIS PASIŪLYMAS!

Pradėkite lankyti Konstitucijos Sodelį Vilniuje jau dabar - pasirašiusiems sutartis gruodžio mėnesį, taikysime 20% nuolaidą ugdymo mokesčiui iki šių mokslo metų pabaigos.*

Daugiau informacijos tel.: 8 655 60168

 

  

* Nuolaida galioja tik 2017 m. gruodžio mėnesį naujai pasirašytoms sutartims. Nuolaida bus taikoma iki 2018 m. rugpjūčio 31 d.