Baigiame projektą "AUGAME KARTU: tėvystės įgūdžių seminarai"

Parašyta 2016 Gruodžio 28 d.

Baigiantis 2016-iesiems metams, džiaugiamės sėkmingai užbaigę projektą "AUGAME KARTU: tėvystės įgūdžių seminarai"! Trijuose meno terapijos užsiėmimuose sudalyvavo daugiau nei 30 vaikų! 7-11 metų vaikai mokėsi geriau pažinti ir išreikšti save per įvairias menines technikas, mokėsi atsipalaiduoti ir sutelkti dėmesį į procesą, o ne rezultatą.

Dešimtyje tėvams skirtų tėvystės įgūdžių lavinimo seminarų sudalyvavo daugiau nei 100 tėvelių. Tėveliai susipažino su pozityviais auklėjimo metodais, aptarinėjo realias situacijas, su kuriomis tenka susidurti, ir kartu ieškojo geriausio sprendimo kiekvienoje jų.

“Vaikystės Institutas” dėkoja “Žiburio” labdaros fondui ir Vilniaus miesto savivaldybei už bendradarbiavimą, įgyvendinant šį projektą!

NAUJAS SODELIS PAČIAME VILNIAUS CENTRE: Gedimino Sodelis, Gedimino pr. 34! Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės tel. +37069987949 arba el. paštu info@vaikystes-sodas.lt  Kviečiame apsilankyti!

Kovo 4 d. prasidėjo šeštadieninė mokyklėlė "MAŽASIS MOKSLININKAS" 3-6 m. vaikams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Kėdainiuose, Tauragėje ir Alytuje! DAR GALITE REGISTRUOTIS!