Emocinio intelekto lavinimo užsiėmimai Curiocity

Parašyta 2018 Sausio 29 d.

Pradedame gražų bendradarbiavimą su Curiocity ir kiekvieną sekmadienį kviesime į emocinio intelekto lavinimo veiklas Curiocity emocijų erdvėje.

LEAN „Vaikystės sode“

Parašyta 2017 Lapkričio 13 d.

„Vaikystės sodo“ įgyvendinamas projektas „Inovatyvaus vadybos metodo LEAN diegimas UAB „Vaikystės sode“. Bei „Vaikystės sodo“ komandos dalinimasis patirtimi konferencijoje „LEAN Lietuva“, diegiant LEAN metodą „Vaikystės sode“

DISKUSIJA "Vienas prieš visus, visi prieš vieną: kaip gimsta patyčios ir ką su jomis daryti?"

Parašyta 2017 Kovo 16 d.

Kviečiame visus į diskusiją tema "Vienas prieš visus, visi prieš vieną: kaip gimsta patyčios ir ką su jomis daryti?", kuri vyks kovo 22 dieną, 18.30 val., Karalienės Mortos Mokykloje adresu Gervėčių g. 4, Vilnius.

Baigiame projektą "AUGAME KARTU: tėvystės įgūdžių seminarai"

Parašyta 2016 Gruodžio 28 d.

Sėkmingai užbaigėme projektą "AUGAME KARTU: tėvystės įgūdžių seminarai"

Tarptautinė konferencija (ne)Galia: apie vaikų su ypatingais poreikiais ugdymą

Parašyta 2016 Lapkričio 3 d.

Konferencijos tikslas: gerinti pedagogų praktinius gebėjimus ir gilinti teorines žinias inkliuzijos srityje, taip pat plėsti pedagogų, besidominčių ypatingų poreikių vaikų ugdymu, tinklą. Ši konferencija - puiki galimybė išgirsti užsienio profesionalų mintis inkliuzinio mokymo(si) tema, pasidalinti situacijomis, su kuriomis susiduriame darbo su specialiųjų poreikių vaikais metu.

Projektas "AUGAME KARTU: tėvystės įgūdžių seminarai"

Parašyta 2016 Rugsėjo 19 d.

“Vaikystės Institutas” kartu su “Žiburio” labdaros fondu ir Vilniaus miesto savivaldybe tęsia projektą “AUGAME KARTU” ir kviečia visus į psichologių vedamus tėvystės lavinimo seminarų ciklą, kuris vyks rugsėjo - lapkričio mėnesiais Vilniuje.

AUGAME KARTU - tėvystės įgūdžių lavinimo programa

Parašyta 2016 Balandžio 5 d.

Kino pavasaryje - laikinas "Vaikystės sodo" darželis vaikams

Parašyta 2016 Kovo 16 d.

"Vaikystės sodas" šiemet, kaip ir pernai, tapęs "Kino pavasario" partneriu, tėvams parengė pasiūlymą: norintieji nueiti į suaugusiesiems skirtus filmus, bet neturintys, kur palikti savo atžalų, galės tai padaryti specialiai kino teatre įkurtame laikiname darželyje.

Dr. A. Landsbergienei – Kolumbijos universiteto stipendija

Parašyta 2016 Sausio 26 d.

Didžiausio Baltijos šalyse ikimokyklinio ugdymo įstaigų tinklo „Vaikystės sodas“ ir Karalienės Mortos mokyklos vadovė dr. Austėja Landsbergienė laimėjo prestižinę Kolumbijos universiteto Niujorke Klingenstein centro stipendiją. Ji kasmet, nuo 1991-ųjų, skiriama dvidešimčiai geriausių pasaulio švietimo lyderių ir kaitos vadovų.

Pradėjome bendradarbiauti su Kauno Vytauto Didžiojo universitetu!

Parašyta 2016 Sausio 18 d.

“Vaikystės sodas” ir Karalienės Mortos mokykla, atstovaujama vadovės dr. Austėjos Landsbergienės, pasirašė bendradabiavimo sutartį su Vytauto Didžiojo universitetu. Tikime, kad tai ilgo ir prasmingo bendradarbiavimo pradžia!

Nuo kada pradėti vaikus mokyti užsienio kalbų?

Parašyta 2015 Gruodžio 7 d.

Mokytis užsienio kalbų niekada ne per vėlu. Visgi remiantis mokslinių tyrimų rezultatais, kuo anksčiau tai pradedama daryti, tuo geriau: itin svarbu vaikus į užsienio kalbų mokymą įtraukti jau ikimokykliniame amžiuje. Tačiau dalis tėvų šiuo klausimu dar dvejoja: galbūt darželinukams tai daryti – gerokai per anksti, o gal net ir žalinga? Šiais klausimais diskutavome su edukacinės bendrovės „Kalba.Lt“ generaliniu direktoriumi, profesionaliu karjeros konsultantu Ryčiu Jurkėnu.

"Vaikystės Sodo" pedagogai ir vaikai - edukacinių žaidimų ekspertai!

Parašyta 2015 Gruodžio 3 d.

„Vaikystės Sodas“ džiaugiasi bendradarbiavimu su savo ilgalaikiais draugais - lavinančių žaislų ir žaidimų svetainės Edukaciniai.lt įkūrėjais! Prieš daugiau nei penkerius metus įsigijome pirmuosius emocinį intelektą lavinančius Kimochi žaislų rinkinius, kurie dabar yra visose „Vaikystės Sodo“ klasėse.

Diskusija "Tvirta mergaitė"

Parašyta 2015 Lapkričio 11 d.

Lapkričio 10 dieną Vilniuje, Mykolo Romerio universitete, vyko diskusija „Tvirta mergaitė“, kurioje apie smurtą prieš vaikus ir moteris, mergaičių pasitikėjimą savimi, moters padėtį šeimoje ir visuomenėje, vyro ir moters santykius kalbėjo žinomi Lietuvos žmonės, įvairių sričių ekspertai.

Psichologė Aušra Kurienė: emocinis tėvų smurtas vaikui suteikia neišmatuojamos kančios

Parašyta 2015 Lapkričio 10 d.

Klystame įsivaizduodami, kad smurtautojas – tai alkoholikas, mušantis savo vaiką. Smurtas yra ir tada, kai mama rėkia ant savo vaiko, vesdama jį į mokyklą. Kai tėvai veda 3 metų vaiką į 17 būrelių ir reikalauja, kad visuose juose jis būtų pats geriausias! Apie vaikų pasitikėjimą savimi, žalojantį elgesį bei pagrindines tėvų daromas klaidas – pokalbis su Paramos vaikams centro vadove Aušra Kuriene.

Režisierė D. Ibelhauptaitė: smurtas gražus tik scenoje – gyvenime herojus privalome išgelbėti

Parašyta 2015 Lapkričio 9 d.

„Nuo antikinių tragedijų ir Shakespeare'o laikų žiaurumas ir žudynės lydi vos ne kiekvieną scenos kūrinį, ir, kiek mes nesmerktume, neburnotume – vis viena net ir kasdieniame gyvenime kriminalines žinias, dramatiškas scenas, muštynes ir gaudynes per TV stebime būdami padidintos įtampos. Tačiau svarbu nepamiršti, kad smurtas gražus tik scenoje“, – teigia režisierė Dalia Ibelhauptaitė. Apie smurto temą mene bei gyvenime – pokalbis su „Vilnius City Opera“ meno vadove, režisiere Dalia Ibelhauptaite.

Psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis: auklėkite ne vaikus, o patys save

Parašyta 2015 Lapkričio 4 d.

Tėvų asmenybės, jų tarpusavio santykiai, požiūris į vaiką ir auklėjimo būdai, vaikystėje patirti sunkumai ir traumos visada turi lemtingų pasekmių žmogaus gyvenimui. Nuo to priklauso ne tik mūsų požiūris į pasaulį ir gebėjimas susikurti savo laimę, bet ir tai, kokiais užauginsime savo vaikus. Kokias klaidas daro tėvai? Kokias vertybes, o galbūt ir žalingus įpročius jie perduoda iš kartos į kartą? Kaip sustabdyti ydingą ratą? Pokalbis apie gyvenimą keičiančias traumas, psichologinį ir fizinį smurtą – su dr. Eugenijumi Laurinaičiu.

Edukologė Austėja Landsbergienė. Kaip užauginti tvirtą mergaitę?

Parašyta 2015 Lapkričio 2 d.

Lapkričio 10-osios vakarą Vilniuje, Mykolo Romerio universitete, vyks visiems atviras, nemokamas renginys-diskusija „Tvirta mergaitė“, kuriame apie smurtą prieš vaikus ir moteris, mergaičių pasitikėjimą savimi, moters padėtį šeimoje ir visuomenėje, vyro ir moters santykius kalbės žinomi Lietuvos žmonės, įvairių sričių ekspertai. Apie renginį kalbame su jo sumanytoja dr. A. Landsbergiene.

A. Landsbergienei - įvertinimas Švedijos verslo apdovanojimuose

Parašyta 2015 Spalio 8 d.

Spalį Vilniuje vyko vieni didžiausių verslo apdovanojimų, kuriuose viešėjo Švedijos karalius Karlas XVI Gustavas ir karalienė Silvija, Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė, politikos, verslo, mokslo ir visuomenės atstovai. „Jaunuoju metų verslininku“ išrinkta dr. Austėja Landsbergienė – ikimokyklinio ugdymo įstaigos „Vaikystės Sodas“ įkūrėja.

Dr. Austėja Landsbergienė susitiko su Švedijos karaliais

Parašyta 2015 Rugsėjo 30 d.

Spalio 7-9 dienomis Lietuvoje numatytas valstybinis Švedijos karaliaus Karlo Gustavo XVI ir karalienės Silvijos vizitas su jais lydinčių verslininkų delegacija. Savaitę iki jo socialinių mokslų daktarė, „Vaikystės sodo“ ir Karalienės Mortos mokyklos įkūrėja pati nuvyko į Švediją, kur susitiko su karaliais specialiai tam paskirtame susitikime. Apie susitikimą su Švedijos karaliumi Karlu Gustavu XVI ir karaliene Silvija – pokalbis su dr. A. Landsbergiene.

„Vaikystės sodas“ – lygiausia darbovietė 2015

Parašyta 2015 Liepos 27 d.

"Vaikytės sodas" šiemet pelnė Lygiausios darbovietės titulą jau penktą kartą asociacijos "Moterų informacijos centras" organizuojamame konkurse.

"Vaikystės sodas" - jau ir Baltupiuose!

Parašyta 2015 Liepos 13 d.

Rugpjūčio mėnesį duris atveria naujas "Vaikystės sodo" Sodelis, įsikūręs Baltupiuose, Naujakiemio gatvėje, karališkame name su dangų kabinančiais bokštais ir bokšteliais.

"Vaikystės sodas" - 26 proc. pigiau!

Parašyta 2015 Birželio 17 d.

2015/2016 mokslo metais visų Vilniuje, Kaune, Kauno rajone ir Klaipėdoje gyvenančių šeimų vaikai gali lankyti "Vaikystės sodą” už 26 proc. mažesnę kainą!

Dr. Austėjos Landsbergienės seminarai tėvams ir pedagogams

Parašyta 2015 Kovo 3 d.

Kviečiame į dr. Austėjos Landsbergienės seminarus "Kaip mokyti vaiką laikytis taisyklių ir kaip skatinti jo savarankiškumą?"

"Kino pavasaryje" - laikinas "Vaikystės sodo" darželis vaikams

Parašyta 2015 Kovo 3 d.

"Kino pavasario" partneriu šiemet tapęs „Vaikystės sodas“ parengė tėveliams staigmeną – norintieji nueiti į suaugusiesiems skirtus filmus, bet neturintys, kur palikti savo atžalų, galės tai padaryti specialiai kino teatre įkurtame laikiname darželyje.

Vaikystės Sodo Seminarų ciklas Panevėžyje!

Parašyta 2014 Liepos 30 d.

Vaikystės Sodas kviečia visus Panevėžio tėvelius į seminarų apie vaikų ugdymą ciklą!

Vaikystės Sodas - Druskininkuose ir Palangoje!

Parašyta 2014 Liepos 2 d.

Visus, vykstančius ilsėtis į Druskininkus ir Palangą bei šių miestų gyventojus kviečiame atostogas praleisti dar smagiau!

Ieškome naujų komandos narių

Parašyta 2014 Birželio 25 d.

Kviečiame prisijungti prie mūsų kolektyvo naujus mokytojus, mokytojų asistentus, logopedus!

Atvirų durų vakaras naujame Kauno Sodelyje

Parašyta 2014 Gegužės 23 d.

Kviečiame į naujo, jau atsidariusio Kauno Ąžuolyno Sodelio Atvirų durų vakarą! Jame galėsite susipažinti su Vaikystės Sodo įkūrėja dr. Austėja Landsbergiene, sužinoti apie ugdymo programą, paklausti visų rūpimų klausimų bei apžiūrėti Sodelio patalpas.

Kviečiame į šeštadienines dirbtuvėlės Panevėžyje

Parašyta 2014 Gegužės 23 d.

Kviečiame į Dirbtuvėles Panevėžyje, kurios vyksta Kazio Ūdros Sodelyje, Margių g. 38.

Akcija panevėžiečiams!

Parašyta 2014 Gegužės 23 d.

Dėmesio panevėžiečiams! Nuo gegužės 20 d. vyksta akcija - pirmieji dešimt pasirašę lankymo sutartį gaus 100% nuolaidą stojamajam mokesčiui, o kiti dešimt - 50%!

 

PASIMATUOK SODELĮ