Siūlome darbą

“Vaikystės sodas“, tai vieta kurioje atsiskleidžia ne tik vaikai, bet ir darbuotojai. Vadovaudamiesi Vaikystės sodo vertybėmis, kuriame aplinką, kurioje gera ir saugu dirbti. Juk sėkmės raktas – žmonės dirbantys ir tobulėjantys kartu.

Darbuotojai mus vertina už lygių galimybių principų užtikrinimą, šeimai palankias darbo sąlygas, sveikatos garantijas bei karjeros galimybes.

Vaikystės sodo pedagogai yra profesionalūs, kūrybingi, talentingi, kurių profesinį tobulėjimą nuolat skatiname suteikdami galimybę tobulinti žinias ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.

 

Šiuo metu ieškome:

 

VILNIUJE:

- Auklėtojų;

- Auklėtojų asistentų/-čių;

- Logopedo/-ės.

KLAIPĖDOJE:

- Auklėtojų;

- Auklėtojų asistentų/-čių.

 

Jeigu Jūs norite prisijungti prie mūsų šaunios komandos, prašome siųsti savo CV į darbas@vaikystes-sodas.lt, nurodant pareigybės pavadinimą.

NAUJAS SODELIS PAČIAME VILNIAUS CENTRE: Gedimino Sodelis, Gedimino pr. 34! Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės tel. +37069987949 arba el. paštu info@vaikystes-sodas.lt  Kviečiame apsilankyti!

Kovo 4 d. prasidėjo šeštadieninė mokyklėlė "MAŽASIS MOKSLININKAS" 3-6 m. vaikams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Kėdainiuose, Tauragėje ir Alytuje! DAR GALITE REGISTRUOTIS!