DARBELIS. Stalo teatras

Parašyta 2017 Kovo 27 d.

Visi namuose turi stalą, prie kurio kartu pusryčiauja, skaito knygas, dalinasi mintimis. Prie stalo gimsta idėjos, spektakliai, žaidžiami stalo žaidimai. Tad siūlome Jums pasigaminti savo šeimos stalo lėlių teatrui lėles. Galėsite kurti nuostabias savo šeimos pasakas, istorijas, išreikšdami jausmus, svajones, skatindami kurti savo mažylius.

DARBELIUI REIKALINGOS PRIEMONĖS:

* Spalvoto popieriaus (A4 lapas perkirptas pusiau);

* Sausų klijų;

* Medinių iešmelių;

* Flomasterių;

* Baltos spalvos apskritimų;

* Spalvotų juostelių (0,5 cm);

* Žirklių.

DARBO EIGA:

Spalvotas juosteles žirklėmis užrieskite, perbraukdami žirklių ašmeninis per juostelę. Tai bus rankelės lėlėms.

Spalvotą popierių sulankstykite, darydami vėduoklę.


Ant baltų apskritimų su flomasteriais nupieškite veidelius: akis, nosį, burną.

Pasiruošėte visas detales. Vėduoklės viduryje priklijuokite iešmelį, suspauskite pirštais, truputėlį palaikykite, kad suliptų popierius ir iešmelis neiškristų.

Pasiruoškite rankeles - užraitytą juostelę. Ją priklijuokite suspausdami vėduoklę nuo viršaus palikdami apie du centimetrus. Taip pat priklijuokite veidelį.

Štai ir turite lėlę. Tokiu principu galima pasigaminti ir miško žvėrelių, paukštelių,  reikia tik išsikirpti iš popieriaus atitinkamas kūno dalis (ausis, uodegą ir pan.). Galitee pasigaminti ir skirtingų spalvų lėlių.

PASTABA: Tėvelių priežiūra/pagalba būtina! 

ŠVENTINIS PASIŪLYMAS!

Pradėkite lankyti Konstitucijos Sodelį Vilniuje jau dabar - pasirašiusiems sutartis gruodžio mėnesį, taikysime 20% nuolaidą ugdymo mokesčiui iki šių mokslo metų pabaigos.*

Daugiau informacijos tel.: 8 655 60168

 

  

* Nuolaida galioja tik 2017 m. gruodžio mėnesį naujai pasirašytoms sutartims. Nuolaida bus taikoma iki 2018 m. rugpjūčio 31 d.