DARBELIS. Popieriniai moliūgėliai

Parašyta 2016 Spalio 25 d.

Kviečiame su vaikais pasigaminti popierinius moliūgėlius. Darbelis nereikalauja daug pastangų, tačiau rezultatas sužavės kiekvieną. Gaminant šiuos moliūgėlius, lavinama vaikų smulkioji motorika, lavinamas erdvinis mąstymas, taip pat mokomasi matematikos, matuojat reikiamo ilgio juosteles.

DARBELIUI REIKALINGOS PRIEMONĖS:

* Oranžinės ir žalios spalvos dvipusis

kartonas;

* Virvutė;

* Žirklės;

* Klijai;

* Liniuotė.

DARBO EIGA:

Visų pirma susibraižykite linijomis oranžinės spalvos kartoną. Linijos plotis 1cm. Pasižymėkite vieną juostelę 7cm, dvi – 9cm, dvi – 11cm, dvi – 14cm. Iš viso Jums reikės 7 juostelių ir jas visas išsikirpkite.

Iškirpę visas juosteles, imkite trumpiausią ir, klijais patepę juostelės kraštelius, klijuokite šiek tiek ilgesnę juostelę iš vienos ir iš kitos pusės taip, kad ji išsilenktų ir krašteliai būtų lygūs su trumpiausia juostele. Kartokite kol suklijuosite visas juosteles. Klijuodami ilgiausią juostelę, į vidų įklijuokite ir virvutę.

Tuomet imkite žalią kartoną, jį perlenkite ir iškirpkite dvigubą lapelį. Jo viduryje padarykite skylutę ir perkiškite moliūgėlio virvutę.

Štai ir pagaminote popierinį moliūgėlį! Keisdami juostelių ilgius, galite pagaminti skirtingo dydžio moliūgėlius.

PASTABA: Suaugusiųjų priežiūra/pagalba būtina! 

ŠVENTINIS PASIŪLYMAS!

Pradėkite lankyti Konstitucijos Sodelį Vilniuje jau dabar - pasirašiusiems sutartis gruodžio mėnesį, taikysime 20% nuolaidą ugdymo mokesčiui iki šių mokslo metų pabaigos.*

Daugiau informacijos tel.: 8 655 60168

 

  

* Nuolaida galioja tik 2017 m. gruodžio mėnesį naujai pasirašytoms sutartims. Nuolaida bus taikoma iki 2018 m. rugpjūčio 31 d.