DARBELIS. Draugas

Parašyta 2016 Lapkričio 28 d.

“Draugas yra žmogus, su kuriuo: šoki, dainuoji, žaidi, draugauji, šokinėji, dainuoji, apsikabini, šėlsti, juokėsi...” - Sodiečiai. Siūlome pasigaminti nuostabų, spalvingą, linksmą draugą.

DARBELIUI REIKALINGOS PRIEMONĖS:

* Medžio šaka (tvirtesnė);

* Kojinė ( tėčio ar mamos);

* Sagos, karoliukai, juostelės, blizgučiai;

* Siūlai;

* Žirklės;

* Medžiaga, vata, vilna (kamšalui);

* Karšti klijai,

* Adata.

DARBO EIGA:

Nusipieškite eskizą, kaip įsivaizduojate savo draugą (kokios spalvos akys, kūnas, papuošimai), bus lengviau pasiruošti priemones.

Medžio šaką galite nuspalvinti dažais arba apvynioti siūlais.

Į kojinę pridėkite kamšalo (rekomenduojame mokytis kirpti medžiagą, tačiau mažesni vaikai patys gali bandyti vatą kišti į kojinės vidų).

Kojinę su kamšalu tvirtai (juostele) pritvirtinkite prie lazdos.

Iš siūlų pagaminkite norimo ilgio plaukus, kuriuos adatos pagalba prisiūkite prie kojinės (leiskite vaikams traukti adatą su siūlu, tačiau būtinas įspėjimas būti atsargiems ir nuolatinė priežiūra).

Karštų klijų pagalba priklijuokite akis (karoliukai,siūlai) bei ausis iš medžiagos skiautelių. Leiskite vaikams pasirinkti, kaip papuošti draugą (kaspinėliai, plunksnos, karoliukai, juostelės). Svarbu turėti, kuo daugiau įvairių dekoravimo priemonių, kad vaikas galėtų rinktis.

PASTABA: Suaugusiųjų priežiūra/pagalba būtina!NAUJAS SODELIS PAČIAME VILNIAUS CENTRE: Gedimino Sodelis, Gedimino pr. 34! Norėdami sužinoti daugiau informacijos, kreipkitės tel. +37069987949 arba el. paštu info@vaikystes-sodas.lt  Kviečiame apsilankyti!

Kovo 4 d. prasidėjo šeštadieninė mokyklėlė "MAŽASIS MOKSLININKAS" 3-6 m. vaikams Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Kėdainiuose, Tauragėje ir Alytuje! DAR GALITE REGISTRUOTIS!